Referent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská část Praha 8 hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - referent/ka.

Místo výkonu práce: Městská část Praha 8, Úřad městské části Praha 8, Zenklova 1/35, Praha 8 - Libeň Kontaktní osoba: Mgr. Radana Vadasová - tel.: kontakt, email: kontakt UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Předpoklady pro vznik pracovního poměru: a) fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let b) občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk c) způsobilost k právním úkonům d) bezúhonnost Požadované zaměření: ekonomické Požadované znalosti a dovednosti: - praxe v oboru účetnictví alespoň 3 roky - zkušenosti práce na PC (zejména MS Office, spisová služba) - znalost podvojného účetnictví - ochota dále se vzdělávat - samostatnost a iniciativa - znalost účetního programu Ginis výhodou Pracovní místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail do 13.7.2016 - kontakt

Společnost

Městská část Praha 8

Lokalita pracoviště

Zenklova 1, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 330 - 22 810 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská část Praha 8 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská část Praha 8 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému