Technik/čka - pro oblast staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RSE Project s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - technik/čka - pro oblast staveb.

Místo výkonu práce: Ruská 83/24, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 V případě zájmu prosíme o zasílání životopisů na e-mail: kontakt (s označením pracovní pozice "Technik"). Náplň práce: - Terénní průzkumy a zpracování podkladů k zakázkám, práce s PC. - Asistence při měření svislého i vodorovného dopravního značení. - Pasport dopravního značení, komunikací a svodidlových systémů. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou - s možností prodloužení. Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou (technický/stavební obor) - velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office - Excel, Word, Internet) - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka) - samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu - pozice vhodná pro absolventa/tku

Společnost

RSE Project s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ruská 83, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RSE Project s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RSE Project s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému