Revizní technik/technička zdvihacích zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ministerstvo obrany hledá vhodného kandidáta na pozici Revizní technici v elektronice - revizní technik/technička zdvihacích zařízení.

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč Požadujeme: - obor vzdělání strojní nebo elektrotechnické - bez záznamu v rejtříku trestů - znalost práce na PC (MS Office) - schopnost provádět školení (vystupovat před skupinou lidí) - manuální dovednosti - řidičstký průkaz skupiny B - servisní výjezdy - zodpovědnost, samostatnost Nabízíme: - stabilní práce - státní sektor - 25 dnů dovolené - pružná pracovní doba První kontatk: - telefonicky na čísle kontakt - emailem na adrese kontakt Životopis zasílejte do 31.8.2016. Nástup dle dohody.

Společnost

Ministerstvo obrany

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ministerstvo obrany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ministerstvo obrany o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému