Finanční účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola automobilní a informatiky hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní - finanční účetní.

Místo výkonu práce: Weilova č.p. 1270/4, Hostivař, 102 00 Praha 102 Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu, který: - praxe min. 1 rok výhodou, znalost podvoj. účet.,DPH,daň.zák. - Flexibilnost,zodpovědnost,psych.odolnost,pečlivost,samostatnost, smysl pro tým.spolupráci. - Náplň práce:Komplex.zpracování prvot..účet.dokladů,vedení účet.knih,deníků,knihy analyt.evidence,koordinace účtov. o stavu,majetku a závazků, o nákladech a výnosech,výdajích a příjmech,zprac.reportů účet.jednotky, a jiné. - Benefity: zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolená, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění, odbor. vzdělání Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod, možnost dalšího vzdělávání Kontakt: Palásková Kateřina, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Weilova 1270, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola automobilní a informatiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola automobilní a informatiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému