Steinex a.s. je rodinná společnost se sídlem v Brně, která pracuje v potravinářském průmyslu už po pět generací. Jméno Steinhauser je s řeznickým řemeslem spojováno už od roku 1848 a vždy bylo symbolem nejvyšší kvality masných výrobků. Zároveň provozujeme síť vlastních prodejen Moravské maso.

pracovník masné výroby

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Hledáme pracovníka do masozpracovatelské výroby. Náplní práce bude obsluha výrobních strojů, manipulace se surovinami, finalizace produktů, balení, apod. Nabízíme práci ve stabilní společnosti na zpracování masa a masných výrobků s dlouholetou tradicí a zázemím.

Náplň práce

- obsluha výrobních strojů

- manipulace se surovinami

- finalizace produktů, balení

Požadujeme:

- ZŠ/SŠ vzdělání

- manuální zručnost

- spolehlivost a ochotu pracovat

Nabízíme:

- práci ve společnosti na zpracování masa a masných výrobků s dlouholetou tradicí a zázemím

- odpovídající mzdové ohodnocení

- práci na HPP ve dvousměnném provozu

- příspěvek na stravné

- zaměstnanecký ceník

Společnost

Steinex, a.s.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

mojmírovo náměstí 20, 61200 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Potravinářství
Profese: Potravinářský dělník v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: pracovník masné výroby

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • zdravotní průkaz - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník
  • spolehlivost - absolvent / začátečník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Steinex, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Steinex, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému