SENIOR REFERENT/-KA LOGISTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BATIST Medical a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - senior referent/-ka logistiky.

Výše mzdy po dohodě. Náplň práce: plnění stanovených KPI v oblasti logistiky a reporting pro vedení společnosti; dohled nad denní operativou oddělení logistiky, kontrola logistických nastavení MRP, ERP; zajištění materiálového toku, optimalizace skladových zásob; zlepšování procesu zajišťování materiálu (objednávka, přeprava, dodávka); spolupráce s obchodním odd., dodavateli; příprava forecastů pro dodavatele. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického, ekonomického směru; min. 3 roky praxe v oblasti logistiky; zkušenost s MRP systémem, ideálně na pozici klíčového uživatele; časová flexibilita, samostatnost; dobrá znalost AJ. Zaměstnavatel nabízí: možnost stabilního zaměstnání v nadnárodní společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; příjemné pracovní prostředí; týden dovolené navíc; jazykové vzdělávání.

Společnost

BATIST Medical a.s.

Lokalita pracoviště

Nerudova 309, 549 41 Červený Kostelec (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BATIST Medical a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BATIST Medical a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému