Firma PNEUNET je zavedená prosperující firma, která se zabývá prodej pneumatika a na trhu je již od roku 2004.

Obchodní asistent/ka - operátor/ka zákaznického servisu

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

● Firma PNEUNET přijme kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ ASISTENT/KA ● Jsme zavedená, prosperující firma zabývající se prodejem pneumatik formou e-shopu a na trhu jsme již od roku 2004 a stále rosteme :)

Co budete potřebovat?

Výborný mluvený a psaný projev – každý den komunikace se zákazníky
Cizí jazyk – AJ - umět reagovat na e-mail a domluvit se po telefonu
PC – každý den práce na pc a s internetem, Excel pro vytvoření tabulky a Word pro vytvoření jednoduché nabídky
Zodpovědnost – za svou práci, za dotažení všech úkolů a požadavků zákazníků

Co budete dělat?

Spravovat objednávky našich zákazníků
Kontrolovat a zodpovídat za správnost objednávky
Komunikovat se zákazníky telefonem a e-mailem
Generovat a zadávat faktury do PC
Tvorba nabídek na míru

Co máme pro vás?

Jsme firma, která si svých zaměstnanců váží
Nabízíme smlouvu na HPP s platem 12.000 Kč
Umíme ocenit kvalitně odvedenou práci – prémie do výše 6.000 Kč, možno i víc...
Pracovní místo s možností okamžitého nástupu, popř. dle dohody
Firemní benefity v podobě:
  • příspěvek na stravování a příspěvek na volnočasové aktivity

  • pitný režim na pracovišti zajištěn

  • sick-days a týden dovolené navíc

  • sleva na firemní produkty ( pneumatiky)

Budeme se těšit na vaše životopisy a motivační dopisy :)

Společnost

Zdeněk Škarka

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2004
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Bludovice, 74101 Nový Jičín (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Obchodní asistent/ka
Alternativní názvy profese: Administrativní pracovník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravu
  • Sleva na firemní produkty
  • sick-days, příspěvek na volnočasové aktivity

Ostatní

  • Káva a voda zdarma

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - mírně pokročilý
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdeněk Škarka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdeněk Škarka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému