Vývojář SW robotických strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - vývojář sw robotických strojů.

Do příjemného prostředí malé plzeňské pobočky německé společnosti o 8-mi zaměstnancích, otevíráme možnost realizace pro absolventy i zkušené programátory na pozici: VÝVOJÁŘ SW ROBOTICKÝCH STROJŮ Váš profil: -SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti vývoje SW -znalost OOP -zájem věnovat se vývoji SW v jazyce C# -znalost AJ či NJ slovem i písmem -flexibilita a schopnost pracovat v týmu i samostatně Náplň práce: -vývoj SW v jazyce C# pro robotické stroje strojních výrobních společností -modernizace stávajícího produktu na základě zákaznických požadavků -testování, vyhodnocování zkušebních výsledků a následná úprava SW -nárazová komunikace s německým vedením společnosti nebo zákazníkem Nabízíme: -práci v malém mladém příjemném kolektivu -nadstandardní mzdové ohodnocení rostoucí se zkušenostmi -přátelské a férové jednání -flexibilní pracovní dobu -možnost využití home office atd. Zájemci o bližší informace k pracovní pozici, tešíme se na Váš životopis na e-mailu kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému