Skladník dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inventec (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník dělník.

Operátor/ka logistiky-12 hod směny pouze 3 dny v týdnu HPP Náplň práce: Vykládání materiálu z kamionů Zaskladňování materiálu Plnění přidělené práce od mistra a manažera pracovní doba neděle-úterý 6:00-18:00 + jedna vyrovnávací sobota v měsíci Požadujeme: Předchozí zkušenost na obdobné pozici - výhodou Vysokozdvižný vozík výhodou - v případě, že nemáte, můžeme Vás proškolit Zodpovědnost a svědomitost Flexibilita, preciznost, pečlivost Nabízíme Práci v prostředí mezinárodní Hi-tech společnosti Stravenky a možnost využití stravenek v závodní kantýně Doprava do Modřic z centra Brna zdarma Smlouva na dobu určitou 1 rok, kterou Vám v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme (hledáme dlouhodobou spolupráci) půlroční a roční bonus jazykové kurzy nadstandardní příplatky na práci přesčas, příplatky za práci v noci

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inventec (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inventec (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému