Inženýr kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FRAENKISCHE CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech - inženýr kvality.

Popis pozice: řízení zákaznických reklamací a požadavků, komunikace a jednání se zákazníky, koordinace návštěv zákazníků, zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací, analýza možného výskytu a vlivu vad (FMEA), kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě, aplikace moderních metod, návrh opravných opatření. Profil uchazeče: ukončené středoškolské / vysokoškolské vzdělání nejlépe technického směru, znalost postupů a metod řízení kvality, znalost anglického jazyka min. na úrovni B2, znalost práce v prostředí MS Office, tvorba tabulek, statistik, grafů, databázové funkce, samostatnost, dobrá organizace práce a času, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou), roční prémie až 18000 Kč, příspěvky na jazykové vzdělávání až 12000 Kč ročně, příplatky za znalost cizích jazyků až 24000 Kč ročně, příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně, věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let až 10000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování (oběd 23 Kč), možnost homeoffice, sickdays, pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání, možnost služebních cest do zahraničí (Německo, Mexiko, Rumunsko..), další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)

Společnost

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Kapličky 591, 675 21 Okříšky (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chemický inženýr v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 29 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.4.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FRAENKISCHE CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému