Pomocní stavební dělníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PK Profi StaZamP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov - pomocní stavební dělníci.

!!! Místo výkonu práce: území města Mariánské Lázně !!! Jedná se o pozici "pomocní stavební dělníci", výkon práce i o víkendech. Náplň práce: bourací práce a práce ve výškách (lešení) !! Jedná se o fyzicky náročnou práci ! Pracovní poměr na plný úvazek nebo dohodu o provedení práce, obojí na dobu určitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: pružná, dle potřeby. POUZE Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo telefonicky pro sjednání schůzky (firma má sídlo mimo území Karlovarského kraje)

Společnost

PK Profi StaZamP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mariánské Lázně, Mariánské Lázně, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PK Profi StaZamP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PK Profi StaZamP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému