Projektant/ka slaboproudých systémů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - projektant/ka slaboproudých systémů.

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Požadujeme: - minimálně SŠ v oblasti elektrotechnického směru zakončené maturitní zkouškou (nebo jiné maturitní vzdělání + výuční list v elektro) - komunikační dovednosti, příjemné vystupování, pečlivost a zodpovědnost - výbornou znalost práce na PC - trestní bezúhonnost - základní znalost práce s AutoCAD, případně s jinými CAD programy - řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat (práce na projektech v celé ČR) Nabízíme: - stabilní zázemí společnosti, která působí na trhu poradenských služeb v oblasti ochrany osob majetku a informací - vedení a zaškolení do produktů v oblasti projekce systémů technické ochrany (STO) zkušenými projektanty - zajímavou práci, při které se naučíte komunikovat s klienty a servisními organizacemi, osvojíte si prostředí staveb a prohloubíte znalosti získané studiem - pravidelná účast na odborných seminářích zabývající se novými technologiemi v oblasti STO - odpovídající platové podmínky - kariérní růst a další rozvoj ve společnosti - notebook a mobilní telefon - příjemný pracovní kolektiv Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Lokalita pracoviště

Vítkovická 1994, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému