Specialista HSE/BOZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKIN BPS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví - specialista hse/bozp.

Místo výkonu práce: Praha 9, Celá Praha Kontaktní osoba: Ralev Todor, e-mail: kontakt SPECIALISTA HSE/BOZP OKIN výzva znamená: Zodpovědnost za BOZP Zodpovědnost za dodržování standardů a principů řízení BOZP v rámci celé organizace Úzká spolupráce a přímý kontakt s provozními pracovníky společnosti a dále se zástupci klientů Provádění ročních kontrol na pracovištích společnosti, vypracování zápisů z kontrol Spolupráce na odstraňování zjištěných nedostatků a neshod Provádění měsíčního reportingu v součinnosti s ostatními specialisty Pravidelné vyhodnocování a aktualizace rizik v souvislosti s vykonávanými činnostmi Školení zaměstnanců a dodavatelů Zpracování vnitřní dokumentace BOZP a dokumentace dle smlouvy s klienty Aktualizace změn v oblasti BOZP a zapracování do firemní dokumentace Spolupráce s příslušnými orgány státní správy Šetření, evidence a reportování pracovních úrazů Kontrola smluv z hlediska BOZP Specifikace rizik OKIN tým zaujme: Platné osvědčení osoby způsobilé v prevenci rizik a ochrany zdraví při práci (zák. 309/2006 Sb.) Praxe OZO BOZP nejméně 5 let Orientace v problematice řešení pracovních úrazů Znalost legislativy v oblasti BOZP Schopnost samostatné tvorby předepsané dokumentace BOZP Znalost systémů řízení dle ISO a OHSAS Komunikační a prezentační dovednosti Schopnost samostatné i týmové práce Schopnost operativně reagovat a řešit zadané úkoly Schopnost vést školení pro větší počet osob (více jak 25) Schopnost práce na počítači ve Wordu, Power Pointu, Excelu + práce s dokumenty ve formátu .dwg výhodou Platné osvědčení osoby způsobilé/technika v požární ochraně (zák. 133/1985 Sb.) výhodou Znalost AJ výhodou OŽP OKIN naplní vaše očekávání: Seberealizaci napříč dynamicky se rozvíjející silnou společností Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti Odpovídající zaškolení a maximální podporu týmu Motivující finanční ohodnocení Místo výkonu práce Praha/Čechy Termín nástupu: ihned, dohodou

Společnost

OKIN BPS, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKIN BPS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKIN BPS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému