Projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl - projektový manažer.

Místo výkonu práce: Střední č.p. 57/7, Praha 6 - Veleslavín Kontaktní osoba: Soudková Aneta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Oblast odpovědnosti: -definování projektu (větší složitost projektů/platformy), plánování načasování, náklady, kapacita -Plánování všech vývojových a ověřovacích fází podle projektového plánu a OEM požadavky načasování -Funkční řízení projektu věnovaná ME týmu - nastavení pracovní balíčků, distribuce, nastavení cíle, kontrola pokroku -vyjasnění technických požadavků zákazníka/změny - technické náklady, -Koordinace, recenze a podávání zpráv o pokroku ME výroby -Kontrola realizace nástrojů pro zajištění kvality a metod designového procesu, -Kontrola a schválení všech požadovaných ME projektových dokumentů -Řízení rizik, reporting a eskalace Odborné znalosti: - Znalost metodologie projektového managementu -Strojírenské dovednosti -Znalost materiálů pro výrobu plastů -Schopnost koučování, mentoring, vůdčí schopnosti -Znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni Nabízíme Vám: -práci pro renomované zákazníky -možnost práce v zahraničí -individuální finanční ohodnocení -odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře) -příjemné pracovní prostředí -firemní bonusy

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Střední 57, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému