Kvalifikovaní kuchaři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kvalifikovaní kuchaři.

Místo výkonu: Šmolíkova 866/1, Praha 6 - Ruzyně Kontakt: Bc. Modráčková, tel.: kontakt(PO-PÁ: 8-14 hod), e-mail: kontakt Práce v menším provozu neziskové organizace, kontakt s nevidomými osobami Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolená a týden náhradního volna

Společnost

Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Šmolíkova 866, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému