Montáž kabelových svazků-vhodnější pro muže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEIGERSCHMID - kabelová kompletace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - montáž kabelových svazků-vhodnější pro muže.

Místo výkonu práce: Ostrov 33, 348 02 Bor pracovní pozice: obsluha a seřizování moderního stříhacího stroje (KOMAX, Schleuniger). Požadujeme: min. základní znalosti práce s počítačem, technická zručnost, zodpovědnost. Základní znalost NJ výhodou, není podmínkou. Uchazeče bez praxe zaškolíme. Pracovní doba 06:00-14:00. Pracovní smlouva na dobu určitou a následné prodloužení. zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie,podnikové stravování,jízdní výhody vhodnější pro muže

Společnost

SEIGERSCHMID - kabelová kompletace s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bor 33, 348 02 Bor u Tachova, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEIGERSCHMID - kabelová kompletace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEIGERSCHMID - kabelová kompletace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému