Final Tester - vstupní kontrola HW (NB MB)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASUS Czech Service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - final tester - vstupní kontrola hw (nb mb).

Místo výkonu práce: Na Rovince 887, Ostrava Hrabová Email: kontakt, tel. kontaktp. Bujok. NÁPLŇ PRÁCE: - testování (Pretest) určených produktů (NB MB) - key out - záznam o provedeném testu do interního systému (práce s PC) POŽADAVKY: - výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením - znalost HW - manuální zručnost - pečlivost, zodpovědnost - schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí - dobrý zrak - komunikativnost, schopnost týmové práce Zaměstnanecké výhody: - jednosměnný provoz - docházkový / měsíční / roční bonus - výkonnostní extra bonusy - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - dodatková dovolená - sick days - jazykové kurzy v pracovní době - permanentky na sportovní aktivity - volnočasové akce - sleva na nájemném v RPG bytech

Lokalita pracoviště

Na Rovince 887, 720 00 Ostrava 20, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASUS Czech Service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASUS Czech Service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému