AUTOELEKTRIKÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BONO auto s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - autoelektrikář.

A11 24/11/2016 pracovní doba - střídání v rámci 7 - 17 hod. " vyučen v oboru autoelektrikář " seřizování a opravy elektrických systémů " práce s diagnostikou a diagnostiku závad elektrických zařízení " znalost automobilové technologie " spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení " pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci " pozitivní přístup ke svěřeným úkolům " uživatelská znalost práce na PC " řidičský průkaz: C, (E výhodou) Nabízíme: " zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti " stálé zaměstnání a pravidelný příjem " odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka " moderně vybavené pracoviště " pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru " nástup dle dohody ŽIVOTOPISY POSÍLAT EMAILEM

Společnost

BONO auto s.r.o.

Lokalita pracoviště

Beskydská 2062, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BONO auto s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BONO auto s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému