Elektromontér - vhodné i pro absolventy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lucie Sedláčková hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - elektromontér - vhodné i pro absolventy.

Vyučení v oboru elektro podmínkou, elektro vyhláška č. 50/4 a vyšší - může být i neplatná-firma zajistí její obnovení, manuální zručnost, odpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce, výborný zdrav. stav. Provádění elektro-montážní práce v oblasti stavebnictví - modulární stavby, kontejnery, nikoliv zděné objekty, s týmem spolupracovníků. Zapojování elektro obvodů - světla, zásuvky, klimatizace, topení a další. Pracovat dle technické elektro dokumentace na různorodých projektech a stavbách. Jedná se o práci v hale, teple a suchu. Provádění montáže elektro rozvodů ve stavebních jednotkách sloužících k admin., kancel., prům. a obytným účelům. Zam. benefity, 5 týdnů dovolené. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Společnost

Lucie Sedláčková

Lokalita pracoviště

Brněnská, 686 03 Staré Město u Uher.Hrad., Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Sedláčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Sedláčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému