Technický asistent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - technický asistent.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. Pro mezinárodní společnost působící v centru Ostravy obsazujeme novou pozici – Technický asistent. Náplň práce * drobné manuální a montážní práce * vyřizování pochůzek * práce s hotovostí Požadujeme * dokončené SŠ vzdělání * manuální a technická zručnost * ŘP. Sk B (vlastní automobil je výhodou – náklady budou proplaceny) Nabízíme * práce v příjemném a mladém kolektivu * pracovní doba 8:00 – 16:00 * nástup IHNED * pracoviště – centrum Ostravy * jedná se o novou pozici, kdy se postupně pracovní náplň bude dotvářet dle potřeb

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému