Operátor/ka servisního centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - operátor/ka servisního centra.

Místo výkonu práce: Pegatron Czech, s.r.o., Na Rovince 862, 720 00 Ostrava - Hrabová Výběrové řízení se budou konat ve čtvrtek 1. 9., 8. 9., 15. 9., 22. 9., 29. 9 vždy ve 13:00 ve společnosti Pegatron Czech, s.r.o. v průmyslové zóně Ostrava- Hrabová, Na Rovince 862. Požadavky: -čistý Výpis z rejstříku trestů -manuální zručnost Náplň práce: -oprava částí zařízení dle definovaného postupu -montáž a zapojování drobných částí, kabelů, konektorů -čištění, balení a kontrola funkčnosti výrobku Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na dopravu, příspěvek na čištění OOPP, docházkový bonus, závodní stravování.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 862, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 400 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému