Obsluha svařovacího robotu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DUVE ČR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - obsluha svařovacího robotu.

Pozice:obsluha svařovacího robotu Požadavky: spolehlivost, pracovitost, flexibilita, ochota učit se novým věcem Nástup možný ihned.. Mzda: od 15 000,- Kč. Zaměstnanecké výhody: dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, 13 plat, příspěvek na stravování Životopisy zasílejte na : kontakt Místo výkonu práce:DUVE ČR, s.r.o., Dělostřelecká č.p. 368, Příbram I

Společnost

DUVE ČR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělostřelecká 368, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DUVE ČR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DUVE ČR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému