Asistent/ka obchodního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZDEMAR SPEDITION a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka obchodního oddělení.

Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 683, Chabařovice. harakteristika pracovní činnosti: o Administrativní a organizační podpora obchodního oddělení o Telefonický i osobní kontakt s klienty, udržování obchodních vztahů o Vytváření cenových nabídek o Sledování a plnění zákaznických požadavků Kvalifikační a odborné požadavky: o Ukončené středoškolské vzdělání, VŠ výhodou o Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem (německý jazyk výhodou) o Znalost práce na PC (MS Office) o Výhodou praxe ve spedičním či obchodním oboru o Zkušenosti v navazování kontaktů Osobnostní předpoklady: o Prodejní dovednosti, dobré verbální i písemné schopnosti prezentace o Kultivované vystupování, časová flexibilita, výborné organizační schopnosti, pečlivost o Samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost o Ochota se trvale vzdělávat Nabízíme: o Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn a benefitů o Sociální program, firemní akce, sic k days, příspěvek na stravování, příspvěk na životní a penzijní pojištění o Perspektivu profesního a osobního růstu o Stabilitu a zázemí společnosti o Zajímavou práci v profesionálním týmu a přátelském kolektivu o Příjemné a moderní pracovní prostředí v sídle společnosti Mobilní telefon s internetem, Sleva na firemní výrobky, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, Příspěvek na stravování, Sick Days, Náborový příspěvek, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní akce. Kontekt: Mailem zaslat životopis, foto, reference na kontakt

Společnost

ZDEMAR SPEDITION a.s.

Lokalita pracoviště

Smetanova 683, 403 17 Chabařovice (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZDEMAR SPEDITION a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZDEMAR SPEDITION a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému