Operátor výrobní linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - operátor výrobní linky.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou sloupků řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY Informace/Nabízíme: -nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ - dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr -nástupní plat 17.800 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 19.100 Kč operátor C, 19.800 Kč operátor B, 20.700 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200 -1.700,-Kč - 3 směnný provoz -5 týdnů dovolené - dotované stravování, příspěvek na dojíždění - možnost pracovat i přesčas a o víkendu - BONUS za doporučení až 1.000,- Kč Náplň práce: - obsluha výrobní linky - ruční manipulace s materiálem Požadujeme: - manuální zručnost - zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost - schopnost pracovat dle pracovních postupů - spolehlivost, samostatnost, zručnost Kontakt: - Petra Klímová (kontakt; kontakt)

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1144, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému