Dělník do výroby oken a dveří

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VPO Protivanov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech - dělník do výroby oken a dveří.

Požadavky: vzdělání min. vyučen - nejlépe v oboru stavebnictví, zodpovědnost, technická zručnost. Pokud Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete Váš životopis se stručným průvodním dopisem na email: kontakt, kontakt Kontaktní osoba: Pořízková Alena, tel.: kontakt

Společnost

VPO Protivanov, a.s.

Lokalita pracoviště

Boskovická 250, 798 48 Protivanov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VPO Protivanov, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VPO Protivanov, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému