OČNÍ OPTIK / OPTOMETRISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jana Marková hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti oční optiky a optometrie - oční optik / optometrista.

Hledáme šikovného kolegu / kolegyni na pozici oční optik nebo optometrista. Vzdělání v oboru nebo praxe v oční optice podmínkou. Nabízíme: zázemí zavedené oční optiky, příjemné pracovní prostředí i kolektiv, dobré platové podmínky. Pracovní doba: 1 směna - plný nebo částečný úvazek Pokud jste vystudovaný optik nebo optometrista, třeba hledáme právě Vás.

Společnost

Jana Marková

Lokalita pracoviště

Chelčického 50, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jana Marková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jana Marková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému