PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PSS)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov U Biřičky hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovník/-ice v sociálních službách (pss).

- Místo výkonu práce: K Biřičce č.p. 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PSS) - PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz (37,5 hod. týdně) - Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě B, zdravotní průkaz, práce na PC - Nabízíme: příspěvek na stravování - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt - Bližší informace na kontakt

Společnost

Domov U Biřičky

Lokalita pracoviště

K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové 8, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 580 - 17 960 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov U Biřičky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov U Biřičky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému