Dělník pokládky sportovních povrchů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TUBEKO SPORT, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - dělník pokládky sportovních povrchů.

Místo výkonu práce: celá ČR Požadavky: svědomitost, zodpovědnost, flexibilita, pracovitost, Rakovník a okolí, Kladno a okolí, možná práce přesčas Náplň práce: pomocné práce při budování - pokládce sportovních povrchů, tj. atletické dráhy, víceúčelová hřiště, pokládka umělé trávy, přípravné práce před pokládkou atd. Zaměstnanecké výhody: možnost odměn, proplácení diet v plné výši Kontakt: Václav Tuček kontakt(8:00-18:00), e-mail: kontakt, po domluvě osobně

Společnost

TUBEKO SPORT, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na armádě 364, 270 62 Rynholec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TUBEKO SPORT, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TUBEKO SPORT, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému