dělník(-ice) v tiskárně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZECH PRINT CENTER a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - dělník(-ice) v tiskárně.

Místo výkonu práce: provozovna Ostrava, Na Rovince 876, 720 00 Ostrava-Hrabová (průmyslová zóna) Požadujeme: · vyučen · řidič VZV · samostatnost, spolehlivost, loajalitu a časovou flexibilitu · minimální technickou zdatnost · ochotu a schopnost pracovat v nočních a víkendových směnách Nabízíme: · příjemné pracovní prostředí nového moderního provozu úspěšné společnosti patřící mediálnímu koncernu s dlouholetou tradicí · stabilní zaměstnání na HPP · propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů · místo výkonu práce - Ostrava V případě Vašeho vážného zájmu o tuto pozici, nám prosím zašlete svůj životopis na uvedenou e-mail adresu, o dalším postupu Vás budeme následně informovat. Zaměstnanecké výhody: 1 týden dovolené oproti legislativě navíc, měsíční prémie, nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny, příspěvek na stravování a stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměna aj. Kontakt: Kateřina Indráková - personalista E-mail: kontakt

Společnost

CZECH PRINT CENTER a.s.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 876, 720 00 Ostrava 20, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Knihař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZECH PRINT CENTER a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZECH PRINT CENTER a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému