Strážní - místo je vytvořeno pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G4S Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážní - místo je vytvořeno pro ozp.

STRÁŽNÍ - místo je vytvořeno pro OZP Směnnost: možnost výběru buď denní-noční (12ti hodinové směny), nebo i pouze denní (směny 8-12 hodin) Požadujeme: bezúhonnost, zkušenosti, kvalifikace strážný výhodou - možno dodělat, 2 směnný provoz - směny denní a noční, 12 hod. Náplň práce: obsluha recepce, 2x denně obchůzka Nabízíme: po zapracování zvýšení mzdy, příjemné prostředí První kontakt: telefonicky - pí Janoušková tel.: kontakt ov. 21.11.2016

Společnost

G4S Services s.r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého 1261, 757 01 Valašské Meziříčí 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 63 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G4S Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G4S Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému