PRACOVNÍK/NICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sociální služby Česká Třebová hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník/nice přímé obslužné péče.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sociální služby Česká Třebová, Domov pro seniory Bezděkov č.p. 918, 560 02 Česká Třebová 2 MZDA OD 11 200 Kč DO 14 000 Kč ( V ZÁVISLOSTI NA ODPRACOVANÝCH LETECH) PP NA 3 ROKY S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ NA NEURČITO UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Příslušné vzdělání nebo akreditovaný kurz pracovníka přímé obslužné péče. Empatii, pozitivní vztah k seniorům. Znalost práce na PC. Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, flexibilita. Komunikační a organizační schopnosti. 12ti hodinové denní směny, práce v so., ne. a ve svátek. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost odebírání obědů V případě zájmu kontaktujte paní Drvoštěpovou telefonicky (po-pá 8.00 - 15.00 hod.) na čísle kontakt, kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

Sociální služby Česká Třebová

Lokalita pracoviště

Bezděkov 918, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sociální služby Česká Třebová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sociální služby Česká Třebová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému