TERÉNNÍ PEČOVATEL/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sociální služby Česká Třebová hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - terénní pečovatel/ka.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sociální služby Česká Třebová, Pečovatelská služba Masarykova č.p. 2100, 560 02 Česká Třebová 2 MZDA OD 11 200 Kč do DO 14000 Kč ( V ZÁVISLOSTI NA ODPRACOVANÝCH LETECH) PP NA 3 ROKY S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Příslušné vzdělání nebo akreditovaný kurz pracovníka přímé obslužné péče. Aktivní řidička (8 místné vozidlo) Znalost práce na PC Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, flexibilita Komunikační a organizační schopnosti ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost odebírání obědů V případě zájmu kontaktujte paní Chadimovou telefonicky (po-pá 8.00 - 15.00 hod.) na čísle kontakt, kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

Sociální služby Česká Třebová

Lokalita pracoviště

Masarykova 2100, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 200 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sociální služby Česká Třebová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sociální služby Česká Třebová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému