REVIZNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Brück AM spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Revizní technici v elektrotechnice a energetice - revizní technik/čka elektrických zařízení.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brück AM spol. s r. o., Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk Náplň práce: - měření, evidence a revize veškerého elektrického zařízení. - realizace školení z vyhlášky 50/78 Sb. - objednávky a odečty el. energie, komunikace s dodavateli - denní kontrola zařízení vysokého napětí 35kV. Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, Osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. pro vysoké napětí 35 kV, Osvědčení E2A (TIČR). Nabízíme: - různorodou práci v moderní strojírenské firmě, možnost profesního růstu - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu kontaktujte paní Hanu Motáčkovou telefonicky (8.00 - 15.00 hod.) na čísle kontakt, kontaktnebo na e-mail kontakt, případně osobně na adresu : Brück AM spol. s r.o., Zámrsk 10, 8 - 15 hod.

Lokalita pracoviště

Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Revizní technici v elektrotechnice a energetice

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Brück AM spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Brück AM spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému