Projektový a obchodní manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Agro Advice z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech - projektový a obchodní manažer/ka.

Místo výkonu práce: Hradec Králové Náplň práce: - vyhledávání vhodných dotačních titulů - řízení a administrace žádostí o dotace - lektorská činnost - vyhledávání nových klientů - vyhledávání obchodních příležitostí - komunikace s novými i stávajícími klienty - příprava podkladů a analýz pro jednání s klienty Požadavky: - praxe v oblasti projektového managementu - znalost práce na PC - praxe v obchodní činnosti výhodou - aktivní přístup, zájem o práci s lidmi - komunikativnost, samostatnost, flexibilita, kreativita - řidičský průkaz skupiny B - znalost anglického jazyka výhodou Nabízíme: - zvláštní peněžité odměny - vhodné i pro absolventy První kontakt: emailem na adrese kontakt

Společnost

Agro Advice z.ú.

Lokalita pracoviště

Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové 2 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Agro Advice z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Agro Advice z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému