Seřizovač a obsluha konvenčních strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TATRA TRUCKS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - seřizovač a obsluha konvenčních strojů.

z.: 18.2.2016, zn. vl. 29.6.2016, a:20.3.2017 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Osobní kontakt po tel. domluvě. TATRA TRUCKS a.s., výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel Pracovní náplň: - obsluha a seřizovač konvenčních strojů – vrtaček, frézek, brusek a soustruhů Požadujeme: - vyučení v oboru obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru s rekvalifikací (praxe výhodou) - spolehlivost, loajalitu vůči zaměstnavateli - samostatnost při práci, dobrou orientaci v technologické dokumentaci - výkonnost a aktivní přístup - práci ve vícesměnném provozu - chuť stále se učit a rozvíjet Nabízíme: - motivační finanční ohodnocení - nástup ihned dle dohody - závodní stravování, 5 týdnů dovolené - zaměstnanecké benefity ( např. příspěvek na penzijní připojištění, dopravu a ubytování) - závodní preventivní péči - práci ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí Kontakt: TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

TATRA TRUCKS a.s.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TATRA TRUCKS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TATRA TRUCKS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému