seřizovač

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EDYMAX SE hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - seřizovač.

Popis práce: - obsluha CNC strojů - seřizovaní dle návodek nebo instrukcí technologů Požadujeme: - střední škola technického typu výuční list / maturita - praxe v obrábění výhodou Nabízíme: - příspěvek na bydlení - pravidelné zálohy - pracovní oděv a obuv zdarma - vstřícné jednání a servis koordinátora Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, volejte nebo se hlaste osobně. ADRESA: Edymax Holding, a.s, Sokolovské nám. 259/19, Liberec- Staré Město 460 01 TEL : kontakt VÍCE NABÍDEK kontakt BEZPLATNÁ INFOLINKA kontakt

Společnost

EDYMAX SE

Lokalita pracoviště

Na Roli 2405, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 119 - 147 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDYMAX SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDYMAX SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému