Skladníci ve skladu s potravinami

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost XO foods s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladníci ve skladu s potravinami.

Místo výkonu: Praha 6 - Sedlec Kontakt: Hraško Dušan, tel.: kontakt(10-15 hod), e-mail: kontakt Popis práce: - 1 - 3 směnný provoz v chladírenských a mrazírenských skladech s balenými potravinářskými výrobky (především maso) Požadujeme: - Fyzickou zdatnost, psychickou odolnost - Velmi dobrý zdravotní stav - Čistý trestní rejstřík - Základní znalost práce na PC - Řidičský průkaz skupiny B - Praxe v gastronomii nebo skladu výhodou - Časovou flexibilitu Zaměstnanecké výhody: - stravenky - pravidelné navyšování platu po min. 1 roce

Společnost

XO foods s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti XO foods s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost XO foods s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému