SPECIALISTA/-KA JUNIOR INTERNETOVÉHO MARKETINGU - POLSKO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost el nino parfum, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - specialista/-ka junior internetového marketingu - polsko.

SPECIALISTA/-KA JUNIOR INTERNETOVÉHO MARKETINGU - POLSKO - pracoviště Nová Paka. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt nebo volejte na tel.: +kontakt90 p. Krężel Tymoteusz (Polsko). Požadujeme: - Samostatnost, pečlivost a kreativní myšlení - Komunikativnost, dobrá práce v týmu - Snaha rozšířit odbornou kvalifikaci - MS Office - Znalost polského jazyka Náplň práce: - Vývoj a úprava materiálů informačních a reklamních - Překlady textů z českého jazyka (včetně blogu) - Koordinace s blogery a provádění činností v oblasti budování zpětných odkazů (linkbuilding) - Pomoc při plánování a organizovaní marketinkových kampaní - Servis e-commerce - Vedení záznamů Nabízíme: - Atraktivní platové ohodnocení - Kariérní růst - Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy - Benefity (stravenky) - Možnost ubytování - Vhodné i pro absolventy, OZP, občany EU

Lokalita pracoviště

Pražská 1816, 509 01 Nová Paka, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti el nino parfum, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost el nino parfum, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému