Specialista/ka v oblasti propagace a reklamy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost V-group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti propagace a reklamy - specialista/ka v oblasti propagace a reklamy.

Požadujeme: - ŘP sk. B - znalost grafických programů (CorelDraw, Photoshop a další) - ochotu se dále vzdělávat - samostatnost, spolehlivost, loajalitu, kreativitu, efektivitu - zkušenosti v oboru podmínkou Náplň práce - vytváření krátkodobé i dlouhodobé kreativní koncepce určující podobu a zaměření reklamních akcí, určení základní ideje reklamní kampaně, tvorba výtvarných návrhů od skic až po výsledné vizuály u nejnáročnějších reklamních akcí, řízení práce kreativního týmu a rozdělení nových projektů mezi členy týmu, vedení příslušné dokumentace, inovace webových stránek a další... Nabízíme: - velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování, zázemí silné a prosperující společnosti, firemní benefity, možnost stravování, možnost služebního vozu

Společnost

V-group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Arménská 3294, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti V-group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost V-group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému