Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Počítačová společnost, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Místo výkonu práce: Praha a okolí Kontaktní osoba: Frank Jakub, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - správa a údržba operačních systémů počítačů, softwarových aplikací a počítačových i komunikačních sítí - komplexní spárvu síťových prvků a strukturované kabeláže včetně zapojení - správa a péče všech koncových zařízení - technická podpora uživatelů a jejich práce s IT zařízeními - zodpovědnost za komunikaci s IT odděleními Váš profil: - minimálně středoškolské vzdělání pokud možno v oboru elektro nebo informačních technologií, praxe v předchozím zaměstnání není podmínkou - vhodné pro absolventy škol - všeobecný přehled v oblasti IT - aktivní znalost anglického jazyka podmínkou - dobré komunikační schopnosti a ochota pomáhat kolegům - spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně plnit úkoly - chuť učit se nové věci - řidičský průkaz B - výpis z rejstříku trestů Osobnostní předpoklady: - samostatnost a zodpovědnost - proaktivní přístup k práci - schopnost komunikace se zákazníky - ochota dalšího rozvoje znalostí a dovedností v IT oblasti Nabízíme: - pracovní poměr na plný úvazek (40 hodin týdně) na dobu neurčitou - důkladné zapracování na pracovní pozici a pravidelná odborná školení - odpovídající mzdové ohodnocení - místo výkonu práce: Praha a okolí - stravenky - po ukončení zkušební doby (3 měsíce) - po zaučení automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům - slušné zacházení - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní pojištění (po 6-ti měsících) - nástupní plat 15 000,- Kč hrubého / po zkušební době: základní mzda 15 000,- Kč hrubého, pohyblivá část 3 000,- 20 000,- Kč hrubého dle odvedené práce - nástup: ihned, dle dohody

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Počítačová společnost, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Počítačová společnost, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému