technik vyšší úrovně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LSCJABLONEC.CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - technik vyšší úrovně.

TECHNIK VYŠŠÍ ÚROVNĚ Náplň práce : Správa zákazníků a externích servisů Řešení složitějších LAN/WAN problémů a projektů Konzultace se zákazníky Očekáváme: Min SŠ vzdělání, flexibilitu, komunikativnost servisní IT dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, loajalitu příjemné vystupování, umění reprezentovat společnost znalost IT ve odborné úrovni výborná znalost LAN/WAN/IT řešení , znalost serverových řešení či jiných znalostí z oboru IT výborná znalost sítových řešení ( např. Mikrotik, Zyxell, Cisco, HP ) Výhoda pro nástup: TECHNICKÁ ZNALOST PC SÍTÍ + router + adsl + ap + manage switch / LAN/WAN/VPN / WIFI Nabízíme Systém odměňování pevné částky a bonusů za nadlimitní počty vyfakturovaných hodin a speciální bonusy za správu významných zakázek a zákazníků Mzda min 15500 tis Kč čistého a výše dle bonusů za zakázky Firemní vůz s možností soukromých cest, notebook, mobilní smartphone s internetem Pracovní kancelář v centru Jablonce ( Palackého 1 ) Nástup ihned Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt nebo se hlaste osobně na prodejně LSCJABLONEC.CZ

Společnost

LSCJABLONEC.CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého 1006, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LSCJABLONEC.CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LSCJABLONEC.CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému