Učitel/ka na 1. stupni základní školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Univerzitní mateřská škola Lvíčata hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitel/ka na 1. stupni základní školy.

místo výkonu práce: Thákurova 550/1Dejvice kontakt: Hovorková Martina Mgr. Bc., e-mail: kontakt Hledáme paní učitelku/pana učitele do našeho týmu na 1. stupni ZŠ. Jsme základní škola při univerzitě, zaměření je na přírodní vědy a techniku. Požadujeme vzdělání podle zákona, iniciativu, spolehlivost, dobrý vztah k dětem. Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, možnost realizovat své nápady, příjemný kolektiv. V případě zájmu, prosím, zašlete CV.

Společnost

Univerzitní mateřská škola Lvíčata

Lokalita pracoviště

Thákurova 550, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Univerzitní mateřská škola Lvíčata výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Univerzitní mateřská škola Lvíčata o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému