Office manager/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Data Servis - informace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí ostatních úředníků - office manager/ka.

Místo výkonu práce: Jaklovecká č.p. 1379/9, Slezská Ostrava Své nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: kontakt Do předmětu zprávy uveďte "OFFICE MANAGER" . Prosíme nevolat, nenavštěvovat. Vybrané uchazeče/ky budeme kontaktovat. Společnost Data Servis - informace s.r.o. se sídlem v Ostravě a s dlouholetou zkušeností v oblasti průzkumů trhu hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Office Manager/ka. Náplň práce: Koordinace činností jednotlivých oddělení, administrace projektů, organizace a vedení lidí, zajištění chodu kanceláře. Požadujeme: - min. SŠ, VŠ - perfektní znalost MS Office - organizační dovednosti - komunikační schopnosti - schopnost logického a analytického myšlení - znalost AJ - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka) - zkušenosti v administrativě a v koordinaci procesů, lidí Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - samostatnou, odpovědnou a tvůrčí práci - zázemí stabilní společnosti a zaměstnanecké benefity - finanční bonusy za odvedenou práci - možnost profesního vzdělávání - práci v přátelském kolektivu Zaměstnanecké výhody: Káva, čaj na pracovišti zdarma, příspěvek na stravování. Souhlas s poskytnutím osobních údajů: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Data Servis-informace s.r.o. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání.

Lokalita pracoviště

Jaklovecká 1379, 710 00 Ostrava 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí ostatních úředníků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Data Servis - informace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Data Servis - informace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému