Asistent/ka obchodního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M servis, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka obchodního oddělení.

Místo výkonu: Ostrava ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ Popis práce: " vyřizování tel. hovorů, komunikace napříč firmou " komplexní administrativní podpora přiděleného obchod. zástupce " komunikace s klienty " reportování jednotlivých projektů " práce se smlouvami, fakturami, objednávkami Požadavky: " min. SŠ nebo SOU s maturitou " komunikativnost " organizační schopnosti " samostatný a pozitivní přístup k práci " časová flexibilita Nabízíme: " práci na HPP " mzdu 12.000,- / měsíc + osobní ohodnocení až 5.000 měsíčně s možností navýšení " zázemí rostoucí české společnosti " dotované stravování " možný nástup: 1. 8. 2016 V případě zájmu zašlete Váš životopis na email kontakt. PP na dobu určitou.

Společnost

Z + M servis, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Valchařská 3261, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M servis, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M servis, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému