Pracovník dokončujícího zpracování (falcíř, řezač)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Typos, tiskařské závody, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - pracovník dokončujícího zpracování (falcíř, řezač).

Náplň práce: - obsluha falcovacích či řezacích strojů (stroje k finální úpravě papíru) - práce a manipulace s vytištěnou produkcí Požadujeme: - vyučení v technickém oboru (výhodou) - manuální zručnost - ochota pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hodinových směnách či v 8 hodinových směnách (dle konkrétního pracoviště) - zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností Nabízíme: - práci ve stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí - možnost nástupu ihned - zkušební doba 3 měsíce - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou - práci v nepřetržitém či třísměnném provozu - mzdu 97,- Kč/hodinu + další příplatky (směnnost dle aktuálního pracoviště, placená práce přesčas, výkonnostní prémie) - příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na kontakt nebo přímo na recepci společnosti můžete vyplnit nástupní dotazník.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1160, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Typos, tiskařské závody, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Typos, tiskařské závody, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému