PRÁCE Z DOMOVA - OBCHODNÍ ASISTENT/TELEFONISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Václav Pačes hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - práce z domova - obchodní asistent/telefonista.

Místo výkonu práce: Praha Kontakt :Pačes Václav, tel.: kontakt, e-mail: kontakt O nás: - jsme velkoobchod a distribuce DVD filmů - našimi odběrateli jsou čerpací stanice PHM, prodejny potravin, smíšeného zboží, knihkupectví, trafiky, atd. - odběratelům zboží dodáváme do komisního prodeje, tzn. odběratel nám zboží zaplatí až po prodeji koncovému zákazníku a neprodané nám vrátí - pro odběratele bezrizikový a bezinvestiční obchod - nejsme call centrum! K nabízené pozici: - práce z domova - náplní práce je tel. sjednávání schůzek našim obchodním zástupcům s potenciálními odběrateli z řad provozovatelů maloobchodních prodejen viz výše a evidence uskutečněných telefonických kontaktů do elektronické databáze - s ohledem na komisní prodej nadprůměrná šance úspěšného oslovení - finanční ohodnocení formou úkolové mzdy se v přepočtu zpravidla se pohybuje v rozmezí 150 - 200 Kč/hod - nutné vlastní PC a připojení k internetu Požadujeme: - přirozenou inteligenci - perfektní komunikační a vyjadřovací schopnosti - obchodní talent Nabízíme: - vstupní zaškolení - pružnou pracovní dobu ve frekvenci a rozsahu dle vzájemné domluvy formou dohody o provedení práce - firemní SIM kartu s neomezeným voláním V případě zájmu nám zašlete životopis na kontakt do předmětu emailu uveďte "práce z domova".

Společnost

Václav Pačes

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 150 - 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Václav Pačes výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Václav Pačes o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému