Dělník potrav. výroby - obsluha výrobních strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ÚSOVSKO FOOD a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - dělník potrav. výroby - obsluha výrobních strojů.

Pracoviště: Šumvald č.p. 15. Požadujeme vyučení, potravinářský nebo technický obor výhodu, základní znalosti práce s PC, zkušenosti s řízením motorového vozíku výhodou, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství je podmínkou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování. Mzda po zaučení: 14.000 - 23.000 Kč. Kontakt je možný osobně (ONEŠ Šumvald) od 7:00 - 15:00 hod., telefonicky od 7:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Společnost

ÚSOVSKO FOOD a.s.

Lokalita pracoviště

Šumvald 15, 783 85 Šumvald u Uničova, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ÚSOVSKO FOOD a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ÚSOVSKO FOOD a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému