Samostatný analytik mikrobiologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Interpharma Praha, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu) - samostatný analytik mikrobiologie.

místo ývkonu práce: Komořanská 955/61Modřany kontakt: Hanusová Drahomíra, e-mail: kontakt Interpharma Praha a.s. nabízí práci - SAMOSTATNÝ ANALYTIK MIKROBIOLOGIE o Samostatná organizace a řízení všech činností mikrobiologické laboratoře oddělení kontroly kvality (QC) o Zajištění kontroly farmaceutických surovin, produktů, čištěné vody a monitoring čistých prostor o Schvalování výsledků, správa dokumentace, řešení mimořádných událostí o Zajištění provozu laboratoře (zásobování, servis zařízení, metrologie) o Zodpovědnost za dodržování systému SVP a bezpečnosti práce v oblasti mikrobiologie Požadavky: o Odborné min. SŠ vzdělání se zaměřením na mikrobiologii, kontrolu kvality o Praxe v oboru mikrobiologie alespoň 2 roky (včetně praxe na diplomové práci) o Zkušenosti s komplexním zajištěním mikrobiologických analýz od přípravných prací až po vyhodnocování výhodou o Samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup a týmový hráč o AJ / mírně pokročilá o Termín nástupu: ihned nebo dle dohody Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci dětí, kurzy angličtiny

Lokalita pracoviště

Komořanská 955, 143 00 Praha 412 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Interpharma Praha, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Interpharma Praha, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému