Školní psycholog/žka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 hledá vhodného kandidáta na pozici Pedagogičtí psychologové - školní psycholog/žka.

Místo výkonu práce: Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287. Pracovní poměr na dobu určitou - asi 2 roky - zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme: Absolvent magisterského studijního programu v oblasti psychologie Vítáme: Zkušenosti s prací školního psychologa - není podmínkou Platové zařazení: 11. platová třída, možnost osobního ohodnocení Úvazek je rozdělen do dvou základních škol - v každé 0,5 Zaměstnanecké výhody: Školní stravování dotované FKSP, 5 týdnů dovolené. Kontakt: - telefonicky na čísle kontakt- od 8 do 15 hodin - e-mailem na adrese ivana.nejedlaoutlook.cz, kontakt - osobně na základě telefonické domluvy.

Společnost

Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317

Lokalita pracoviště

Pod Zahradami 317, 530 03 Pardubice 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 500 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému