MANAŽER-KA ODDĚLENÍ (ZamK)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mobis Automotive Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - manažer-ka oddělení (zamk).

A02 (ZamK) Náplň práce: " správa systémů - instalace, chod a údržba H/W & S/W " monitorování a správa sítě " Internet a IP správa " Help Desk - podpora systému a hardware zařízení " specifické systémy pro - výrobu, materiály, finance, controlling, lidské zdroje atd. " nepřetržitá podpora a udržování chodu společnosti " řízení, udržování a zabezpečení systému " podpora výrobních aktivit, udržování a monitorování " správa a administrativa MES systému pro výrobu Požadujeme: " VŠ vzdělání " znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího " znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou " samostatnost, flexibilita a zodpovědnost " orientace na dosažení cíle Nabízíme: " kariéru ve stabilní zahraniční společnosti " práci v profesionálním kolektivu " špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů " možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko) " odborný a kariérní růst " zaměstnanecké výhody kontakt - viz výše

Lokalita pracoviště

Hyundai 171, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: IT manager v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mobis Automotive Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mobis Automotive Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému